قوانین و مقررات

104

قوانین عضویت:
1. اخذ سفارش تنها برای کاربران عضو وب سایت چاپ ماهرنگ امکان پذیر است.
2. جزئیات وارد شده در زمان ثبت سفارش در صفحه مربوطه، معادل نوشتن فرم سفارش مکتوب است و تایید نهایی سبد خرید به منزله امضای آن فرم می باشد.
3. فرض بر این است که کاربر، آشنایی ابتدایی به اصول طراحی و مراحل چاپ دارد و در صورت بروز هر نوع مشکل در سفارش، اعلام عدم آگاهی از چاپ از سوی ایشان پذیرفتنی نیست.
قوانین سفارش:
1. لازم است مشتری در هنگام چاپ سفارش طرح خود، نسبت به طرح خود مطمئن باشد زیرا پیش از چاپ هیچ گونه کنترلی روی فایل های ارسالی وجود ندارد و مسئولیت هر نوع خرابی کار چاپی به عهده مشتری خواهد بود
2. مسئولیت حقوقی و قانونی استفاده از اوراق چاپی سفارش داده شده بر عهده کاربر می باشد. لذا فرض بر این است که وی تمام تبعات قانونی استفاده از آن را می پذیرد. همچنین کاربر موظف است برای آن دسته از سفارشاتی را که نیاز به مجوزهای قانونی از مراجع ذیصلاح داشته باشد، مستندات لازم را ارائه دهد.
3. اگر طرح سفارش داده شده خلاف شرع یا قانون رسمی کشور باشد سفارش خود به خود لغو خواهد شد و اگر سفارش چاپ از طریق سایت انجام شده باشد به این دلیل که هیچ گونه کنترلی روی فایل های ارسالی نمی باشد و سفارش چاپ شده باشد آن کار معدوم شده و مبلغ دریافتی به کاربر عودت داده نمی شود.
4. قیمت های سفارشات چاپ بر اساس قیمت های موجود در سایت چاپ ماهرنگ خواهد بود، البته چاپخانه حق این را دارد قیمت چاپ ها را بدون اطلاع قبلی برای چاپ های جدید تغییر دهد.
5. در صورتی کاربر می تواند سفارش خود را لغو نماید که سفارش در مرحله پیش از چاپ باشد، در صورتی که کاربر درخواست لغو را در پنل خود زد مبلغ پرداختی در حساب کاربری شارژ می شود در غیر این صورت 10 درصد از این مبلغ کسر می شود و سپس مابقی آن به مشتری بر خواهد گشت.
6. زمان تحویل سفارش بر اساس انتخاب کاربر در فرم سفارش خواهد بود که کاربر خود می تواند آن را هنگام سفارش انتخاب نماید.
7. امکان تغییر زمان تحویل، پس از ثبت آن وجود نخواهد داشت.
8. گاهی اوقات ممکن است سفارشات به دلایل پیش بینی نشده مانند خرابی دستگاه ها و یا قطعی در برق، به تاخیر افتد که در صورت وقوع این اتفاق عدم کارایی و عدم پذیرش آن از جانب سفارش دهنده پس از موعد مقرر، وجود ندارد.
9. سفارشاتی که ایراداتی از قبیل فرهنگی، قانونی، عدم رعایت الزامات چاپ و غیره داشته باشند و پیش از چاپ توسط کارشناسان مجموعه شناسایی شوند، تعلیق شده و در پنل کاربری در بخش سفارشات تعلیق شده به کاربر اعلام می شود. کاربر می تواند با مراجعه به این قسمت فایل کار را تعویض نموده و سفارش را مجددا به جریان بیاندازد. بدیهی است محاسبه زمان تحویل، از زمان ثبت سفارش با فایل جدید محاسبه خوهد شد.
10. اگر کاربر از کیفیت چاپ ناراضی باشد، کاربر می تواند نارضایتی خود را از طریق سایت اعلام نماید، پس از بررسی اگر حق با مشتری بود به این مورد رسیدگی خواهد شد. بررسی ها حداقل 3 روز کاری زمان خواهد برد.
قوانین تحویل و ارسال:
1. تحویل سفارش های شهروندان اصفهانی بنا به انتخاب کاربر می باشد که یا در محل تحویل بگیرند و یا با پیک برای کاربر ارسال شود.
2. ارسال سفارش کاربران شهرستانی منوط به ثبت درخواست ارسال در پنل کاربری در وبسایت می باشد
3. هزینه حمل از باربری تا مقصد شهرستان یا از شعبه تا محل کاربر بر عهده سفارش دهنده است.
4. بسته سفارش داده شده به همان نام و مشخصاتی خواهد بود که در زمان عضویت توسط کاربر اعلام شده است.
5. چاپخانه ، کالا را به وکالت از جانب کاربر، به شخص حمل کننده (باربری، پیک، آژانس) تحویل داده و در قبال آن فقط برگ رسید اخذ خواهد نمود. لذا در صورت بروز هر گونه آسیب دیدگی یا مفقود شدن احتمالی در طول مسیر از شعبه یا باربری تا مقصد، چاپخانه در این رابطه هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نگرفته و هیچ وجهی مسترد نخواهد شد. در این صورت کاربر می تواند رسید را از چاپخانه دریافت و پیگیری های لازم را شخصا دنبال نماید.

هیچ محصولی انتخاب نشده است.